Lot 109: Mme. (Lydia) Radda Corbeil Essones 1891 - Beziers 1967 'Vase vert aux fleurs' Gesigneerd l.o. Olieverf op doek, 54 x 44 cm. Herkomst: Kunsthandel Huinck en Scherjon, Amsterdam

Est: €400 EUR - €600 EUR
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsSeptember 04, 2006

Mme. (Lydia) Radda Corbeil Essones 1891 - Beziers 1967 'Vase vert aux fleurs' Gesigneerd l.o. Olieverf op doek, 54 x 44 cm. Herkomst: Kunsthandel Huinck en Scherjon, Amsterdam

Pictures, Watercolours, Drawings

AAG Auctioneers
September 04, 2006, 12:00 PM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL