Lot 252: Mattheus Verheyden (1700-1777) Portret van een

Est: €1,500 EUR - €2,000 EUR
Venduehuis der Notarissen's-Gravenhage, NetherlandsMay 29, 2013

Mattheus Verheyden (1700-1777)
Portret van een heer
rechts in de draperie get. en gedateerd 1757
olieverf op doek, 46x37,5 cm

Halfjaarlijkse Kunst- en Antiekveiling

May 29, 2013, 10:00 AM CET

Nobelstraat 5, 's-Gravenhage, Zuid-Holland, 2513 BC, NL