Lot 564: Lydia Radda (1891-1967) Stilleven van vruchten en

Est: €200 EUR - €300 EURSold:
Vendu RotterdamRotterdam, NetherlandsMay 12, 2009

Lydia Radda (1891-1967) Stilleven van vruchten en oesters. Gesigneerd. Olieverf op papier 29x38,5 cm.

Antiques & Fine Art

Vendu Rotterdam
May 12, 2009, 12:00 AM CET

Kipstraat 54, Rotterdam, 3011RT, NL