Lot 6043: Lucie van Dam van Isselt (1871-1949), 'Portret van

Est: €500 EUR - €600 EURSold:
Zeeuws VeilinghuisMiddelburg, NetherlandsDecember 13, 2011

Lucie van Dam van Isselt (1871-1949), 'Portret van Hinke van de Hamme', gesigneerd, gedoubleerd, afm. 43,5 x 40 cm. Zie boek: 'Lucie van Dam van Isselt, een leven in stilleven 1871-1949', door Wim Blok, afb. blz. 30.

General Art & Antiques

Zeeuws Veilinghuis
December 13, 2011, 01:30 PM CET

Kleverskerkseweg 53C, Middelburg, Zeeland, 4338 PB, NL