Lot 1782: Lorenzo Cecconi, 1863 - 1947

Est: €6,000 EUR - €8,000 EUR
Hampel Fine Art AuctionsMunich , GermanyDecember 07, 2012

Lorenzo Cecconi,
1863 - 1947, RITORNO AL PAESE
Öl auf Leinwand.
120 x 200 cm.
Rechts unten signiert "L Cecconi Roma". (881264)

December Auctions

December 07, 2012, 10:00 AM CET

Schellingstrasse 44, Munich , 80799, DE