Lot 25: Lodewijk Fransiscus Hendrik (Louis) Apol Den Haag

Est: €900 EUR - €1,200 EURSold:
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsDecember 02, 2009

Lodewijk Fransiscus Hendrik (Louis) Apol Den Haag 1850 - 1936 Vrouw met hondje op boslaan Gesigneerd l.o. Aquarel op karton, 28 x 18 cm.

The Hague Art in Pulchri Studio, The Hague

AAG Auctioneers
December 02, 2009, 12:00 AM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL