Lot 2196: Leon Fortunski, 1859 - 1895

Est: €5,000 EUR - €6,000 EUR
Hampel Fine Art AuctionsMunich , GermanyApril 08, 2016

SCHLECHTE SCHULNOTEN
Öl auf Leinwand.
47 x 35 cm.
Rechts unten signiert.

(1041232) (12)

Leon Fortunski,
1859 - 1895
BAD GRADES
Oil on canvas.
47 x 35 cm.
Signed lower right.

Hampel Living

April 08, 2016, 10:00 AM CET

Schellingstrasse 44, Munich , 80799, DE