Lot 835: Kurt Jungstedt 1894-1963. "Flicka i Malaga".

Est: kr500 SEK - kr600 SEKSold:
Auktionskammare UppsalaUppsala, SwedenApril 09, 2013

Kurt Jungstedt 1894-1963. "Flicka i Malaga". Mongramsignerad K.J. Akvarell, 14 x 7,5.

Decorative Sale

Auktionskammare Uppsala
April 09, 2013, 10:00 AM CET

Eddagatan 10, Uppsala, S 75332, SE