Lot 1605: KADER ATTIA Frankrike, född 1970 Untitled - 2006

Est: kr20,000 SEK - kr25,000 SEKSold:
Stockholms AuktionsverketStockholm, SwedenMay 05, 2011

KADER ATTIA Frankrike, född 1970 Untitled - 2006 Signerad Kader Attia. Bläck på papper, 30 x 41 cm. Signed. Ink on paper.
PROVENIENS: Andréhn-Schiptjenko, Stockholm

Contemporary

Stockholms Auktionsverket
May 05, 2011, 02:00 PM CET

Nybrogatan 32 Box 5274, Stockholm, SE-102 46, SE