Lot 19: Jules Vermeire (1885-1977) - briefopener - ca. 1910

Est: €1,200 EUR - €1,500 EURPassed
Venduhuis RijswijkRijswijk, NetherlandsMarch 26, 2020

Jules Vermeire (1885-1977) - briefopener - ca. 1910 - gemaakt uit hoorn - l. 40 cm b. 5 cm - gesigneerd met monogram. Dit is een uniek en zeer vakkundig gemaakt object van museale kwaliteit door een vernieuwer in de beeldhouw- en toegepaste kunst begin 20e eeuw!

Condition Report

very good

Payment & Shipping

Shipping

Buyers are responsible for shipping costs. You (buyer) can arrange the shipment yourself or in consultation with Venduhuis Rijswijk.

Keramiek & Design Sale 2020

Venduhuis Rijswijk
March 26, 2020, 08:00 PM CET

Prinses Beatrixlaan 67, Rijswijk, 2284 AB, NL

Terms

30.0%

Bidding Increments

From:To:Increment:
€0€99€5
€100€499€20
€500€999€50
€1,000€4,999€100
€5,000€9,999€200
€10,000+€500

Extended Bidding

5 minutes/bid

Conditions of sale

- Buyer's Premium 25% of hammer price
- Buyers have to pay winning bids within 5 days

Shipping Terms