Lot 418: Jules Schyl, etsning, Ola Billgren, färglitografi

Est: kr0 SEK - kr0 SEKSold:
Crafoord AuktionerLund, SwedenAugust 09, 2011

Jules Schyl, etsning, Ola Billgren, färglitografi samt Hasse Hasselgren, färgetsning.

Antiques

Crafoord Auktioner
August 09, 2011, 06:00 PM CET

Clemenstorget 7, Lund, 222 21 , SE