Lot 2391: JOZEF JODOCUS MOERENHOUT Belgien 1801-1874

Est: kr60,000 SEK - kr80,000 SEK
Stockholms AuktionsverketStockholm, SwedenJune 03, 2010

JOZEF JODOCUS MOERENHOUT Belgien 1801-1874 Vinterbild med skridskoåkare Signerad J. Moerenhout. Olja på pannå, 49 x 61,5 cm. Signed. Oil on panel.

Fine Art & Antiques

Stockholms Auktionsverket
June 03, 2010, 12:00 PM CET

Nybrogatan 32 Box 5274, Stockholm, SE-102 46, SE