Lot 705: JOSSE IMPENS (1840 - 1905) Damesportret. Doek.

Est: €400 EUR - €500 EUR
Bernaerts AuctioneersAntwerp, BelgiumSeptember 11, 2012

JOSSE IMPENS (1840 - 1905) Damesportret. Doek. Getekend 'J Impens'. Gerestaureerde scheur. Eigentijdse vergulde kader. Afmetingen : 34 x 29

Art & Antiques

September 11, 2012, 02:00 PM CET

Verlatstraat 16-22, Antwerp, Antwerp, 2000, BE