Lot 2751: John N. Battenberg (geb. 1931), bronzen sculptuur, 1975;

Est: €400 EUR - €600 EUR
De ZwaanAmsterdam , NetherlandsJune 26, 2013

John N. Battenberg (geb. 1931), bronzen sculptuur, 1975;
gesign. Battenberg en gedateerd '75.
[1]
h. 26 cm. Gekocht direct van kunstenaar in 1975

General Art & Antique Sale

De Zwaan
June 26, 2013, 06:30 PM CET

Keizersgracht 474, Amsterdam , 1017 EC, NL