Lot 375: John-E Franzén, Slagsmålet

Est: kr5,000 SEK - kr6,000 SEKSold:
Stockholms AuktionsverketStockholm, SwedenMay 22, 2012

JOHN-E FRANZÉN född 1942 Slagsmålet Signerad, daterad och numrerad John Erik Franzén 1983, 122/175. Färglitografi, 20 x 69 cm.

Contemporary

Stockholms Auktionsverket
May 22, 2012, 01:00 PM CET

Nybrogatan 32 Box 5274, Stockholm, SE-102 46, SE