Lot 2425: JOHN BAUER 1882-1918 Humpe Signerad J B.

Est: kr25,000 SEK - kr30,000 SEKSold:
Stockholms AuktionsverketStockholm, SwedenMay 25, 2011

JOHN BAUER 1882-1918 Humpe Signerad J B. Brunpatinerad brons, höjd 11, inklusive marmorsockel 18 cm.
PROVENIENS: Svensk privatsamling, Helsingborg

Fine Art & Antiques

Stockholms Auktionsverket
May 25, 2011, 12:00 PM CET

Nybrogatan 32 Box 5274, Stockholm, SE-102 46, SE