Lot 2037: - JOHAN ZACHARIAS BLACKSTADIUS 1816-1898 Interiör

Est: kr12,000 SEK - kr15,000 SEK
Stockholms AuktionsverketStockholm, SwedenNovember 26, 2009

- JOHAN ZACHARIAS BLACKSTADIUS 1816-1898 Interiör - historisk scen Signerad och daterad J.Z. Blackstadius pinx 1858. Olja på duk, 46 x 42 cm. Samtida förgylld och skulpterad ram Läs mer

Fine Art & Antiques

Stockholms Auktionsverket
November 26, 2009, 12:00 PM CET

Nybrogatan 32 Box 5274, Stockholm, SE-102 46, SE