Lot 6057: Johan Gerrit ter Heege (1889-1985), 'Opa met

Est: €400 EUR - €600 EUR
Zeeuws VeilinghuisMiddelburg, NetherlandsDecember 10, 2013

Johan Gerrit ter Heege (1889-1985), 'Opa met kleinzoon', gesigneerd en gedateerd 1948, doek, afm. 50,5 x 40,5 cm.

2 Day Antiques & Collectables sale

Zeeuws Veilinghuis
December 10, 2013, 01:30 PM CET

Kleverskerkseweg 53C, Middelburg, Zeeland, 4338 PB, NL