Lot 3: Johan Buning Amsterdam 1893 - 1963 Een tuin in

Est: €1,600 EUR - €2,000 EUR
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsDecember 03, 2007

Johan Buning Amsterdam 1893 - 1963 Een tuin in Bedemsvaart Gesigneerd r.o. Olieverf op doek, 85 x 67 cm.

Modern & Contemporary Art

AAG Auctioneers
December 03, 2007, 02:00 PM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL