Lot 260: Johan Adolph Rust (1828-1915) Bomschuit en

Est: €400 EUR - €600 EURSold:
Venduehuis der Notarissen's-Gravenhage, NetherlandsMay 29, 2013

Johan Adolph Rust (1828-1915)
Bomschuit en schelpenvissers op het strand
l.o. get.
aquarel, 10,5x16 cm
Herkomst: Kunsthandel Richard Polak, Parkstraat 's-Gravenhage, 1976

Halfjaarlijkse Kunst- en Antiekveiling

May 29, 2013, 10:00 AM CET

Nobelstraat 5, 's-Gravenhage, Zuid-Holland, 2513 BC, NL