Lot 1561: JIMMIE DURHAM (1940) 'Gezondheid' (1992).

Est: €250 EUR - €300 EURSold:
Bernaerts AuctioneersAntwerp, BelgiumJune 13, 2013

JIMMIE DURHAM (1940)
'Gezondheid' (1992). Lithografie. Getekend en gedateerd in potlood 'Jimmie Durham 92' en genummerd 28/45. In kader.
Dimensions : 600 x 455 mm

Works on paper

June 13, 2013, 06:00 PM CET

Verlatstraat 16-22, Antwerp, Antwerp, 2000, BE