Lot 602: Jean-François de Troy Frankrike 1679-1752 Efter,

Est: kr15,000 SEK - kr20,000 SEK
Auktionskammare UppsalaUppsala, SwedenJune 13, 2013

Jean-François de Troy Frankrike 1679-1752 Efter, 1700-tal. Maria himladrottningen. Olja på uppfodrad duk, 74 x 53
Follower of, 18th century. Oil on relined canvas, 74 x 53 cm. I fransk förgylld 1700-talsram

Important Sale

Auktionskammare Uppsala
June 13, 2013, 12:00 PM CET

Eddagatan 10, Uppsala, S 75332, SE