Lot 158: Jan van Tongeren Oldebroek 1897 - Amsterdam 1991

Est: €3,000 EUR - €5,000 EURSold:
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsNovember 28, 2011

Jan van Tongeren
Oldebroek 1897 - Amsterdam 1991
Stilleven met kachel
Gesigneerd en gedateerd 1944 r.b.
Olieverf op doek, 65,7 x 54,2 cm
Herkomst:
- Collectie L. & L. Honsdrecht, Amstelveen
- Particuliere collectie, Nederland
Verso:
Etiket tentoonstelling Rijksmuseum Vincent Van Gogh

Modern & Contemporary Art

AAG Auctioneers
November 28, 2011, 02:00 PM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL