Lot 157: Jan Strube Amsterdam 1892 - Breda 1985

Est: €1,200 EUR - €1,800 EURSold:
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsNovember 28, 2011

Jan Strube
Amsterdam 1892 - Breda 1985
Groentevrouwtje
Gesigneerd en gedateerd '33 m.o.
Gesigneerd en geannoteerd Liesbosch Beek (NB) 'Brabant' op spieraam
Olieverf op doek, 100,2 x 90 cm
Herkomst:
- Particuliere collectie, Nederland
Tentoonstelling:
Cultureel Centrum De Beyerd, Breda, 28 juni - 1 september 1980, cat.nr. 5
N.B.:
Inclusief catalogus bovengenoemde tentoonstelling.

Modern & Contemporary Art

AAG Auctioneers
November 28, 2011, 02:00 PM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL