Lot 535: Jan Jumelet (Geb. 1924) Een portret van een man.

Est: €100 EUR - €150 EURSold:
Vendu RotterdamRotterdam, NetherlandsApril 23, 2013

Jan Jumelet (Geb. 1924) Een portret van een man. Gesigneerd r.o. en gedateerd '51. Doek 72x56 cm.

Kunst & Antiek

Vendu Rotterdam
April 23, 2013, 12:00 AM CET

Kipstraat 54, Rotterdam, 3011RT, NL