Lot 6022: Jacob Willemsz. Delff II (1619-1661), 'Portret van

Est: €5,000 EUR - €6,000 EUR
Zeeuws VeilinghuisMiddelburg, NetherlandsJune 04, 2014

Jacob Willemsz. Delff II (1619-1661), 'Portret van een jonge man', niet gesigneerd, paneel, afm. 65 x 53 cm. Gekocht op de antiekbeurs Museum het Prinsenhof te Delft.

Condition Report

Taxatierapport van Christies (1995) aanwezig.

Art & Antique

Zeeuws Veilinghuis
June 04, 2014, 01:30 PM CET

Kleverskerkseweg 53C, Middelburg, Zeeland, 4338 PB, NL