Lot 6523: I Made Djata (1921-1996), 'Gamelan met

Est: €200 EUR - €300 EUR
Zeeuws VeilinghuisMiddelburg, NetherlandsJune 05, 2012

I Made Djata (1921-1996), 'Gamelan met danseressen', onduidelijk gesigneerd (deels onder passe-partout), aquarel, afm. 25 x 27 cm. Toegevoegd: Gesigneerd Dw. Md. Sudarsana, 'Compositie met planten en o.a. vlinders', marouflé, afm. 30 x 38 cm. Herkomst: nalatenschap Rudolf Bonnet.

Art, Antiques & Collectables

Zeeuws Veilinghuis
June 05, 2012, 01:30 PM CET

Kleverskerkseweg 53C, Middelburg, Zeeland, 4338 PB, NL