Lot 6577: I Dewa Gde Raka Turas (1917-1993), 'Werk op de

Est: €6,000 EUR - €8,000 EUR
Zeeuws VeilinghuisMiddelburg, NetherlandsDecember 10, 2013

I Dewa Gde Raka Turas (1917-1993), 'Werk op de sawah', gesigneerd, doek, afm. 135 x 290 cm. Raka Turas leerde van zijn vader A.A. Rai Plase, een bekende beeldhouwer en wayangschilder. Later werd hij leerling van Bonnet en lid van de kunstenaarsvereniging 'Pitah Maha'. Sinds 1948 leidde hij schilders op van Peliatan en Ubud. Naast schilder was hij ook beeldhouwer en danser.

2 Day Antiques & Collectables sale

Zeeuws Veilinghuis
December 10, 2013, 01:30 PM CET

Kleverskerkseweg 53C, Middelburg, Zeeland, 4338 PB, NL