Lot 268: Hjalmar Trafvenfelt 1851-1937. Vy mot Strangnas.

Est: kr5,000 SEK - kr6,000 SEKSold:
Auktionskammare UppsalaUppsala, SwedenJanuary 28, 2008

Hjalmar Trafvenfelt 1851-1937. Vy mot Strangnas. Signerad och daterad Hj. Trafvenfelt 93. Olja pa duk, 30x51.

Monthly Auction

Auktionskammare Uppsala
January 28, 2008, 04:00 PM CET

Eddagatan 10, Uppsala, S 75332, SE