Lot 6002: Herman Henry op der Heijde (1813-1857),

Est: €600 EUR - €800 EUR
Zeeuws VeilinghuisMiddelburg, NetherlandsMay 28, 2013

Herman Henry op der Heijde (1813-1857), 'Zeilschepen in de storm', gesigneerd, doek, afm. 47 x 62 cm.

Antiques and collectables

Zeeuws Veilinghuis
May 28, 2013, 01:30 AM CET

Kleverskerkseweg 53C, Middelburg, Zeeland, 4338 PB, NL