Lot 698: Herman af Sillén 1857-1908 Segelfartyg vid pir.

Est: kr40,000 SEK - kr60,000 SEK
Auktionskammare UppsalaUppsala, SwedenJune 13, 2013

Herman af Sillén 1857-1908 Segelfartyg vid pir. Signerad och daterad H. af Sillén 1885 Olja på duk, 133 x 104

Important Sale

Auktionskammare Uppsala
June 13, 2013, 12:00 PM CET

Eddagatan 10, Uppsala, S 75332, SE