Lot 1007: Henriëtte Johanna Reuchlin-Lucardie (1877-1970)

Est: €100 EUR - €150 EUR
Vendu RotterdamRotterdam, NetherlandsMay 08, 2012

Henriëtte Johanna Reuchlin-Lucardie (1877-1970) Een kinderportret in ovale medaillonvorm met opschrift 'Hansje'. Gesigneerd r.m. en gedateerd 1913. Marouflé 28,8x23 cm.

Kunst- en Antiekveilingen

Vendu Rotterdam
May 08, 2012, 10:30 AM CET

Kipstraat 54, Rotterdam, 3011RT, NL