Lot 109: Henri van Os-Delhez Nieuwer-Amstel 1880 - Blaricum

Est: €600 EUR - €800 EURSold:
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsFebruary 25, 2008

Henri van Os-Delhez Nieuwer-Amstel 1880 - Blaricum 1976 Gezicht op een dorp aan het water Gesigneerd r.o. Geannoteerd verso Olieverf op doek, 60 x 48 cm.

Estimates up to €3000

AAG Auctioneers
February 25, 2008, 02:00 PM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL