Lot 124: Henri Teixeira de Mattos (1865 - 1908), Leeuwin

Est: €600 EUR - €700 EURSold:
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsJune 22, 2009

Henri Teixeira de Mattos (1865 - 1908), Leeuwin met welp in haar bek Aardewerkfabriek Voorheen Amstelhoek te Amsterdam, 1905-1907 Modelnummer 408. Gemerkt. H. 29 cm. NB: Dit model werd in de jaren 1904-1907 ook uitgevoerd door Plateelbakkerij Haga. Literatuur: F.D. Doornberg, J.P. Otsen, J.G. Berkhout, Purmerends Jugendstil Aardewerk 1895-1907, Purmerend 1995, cat.nr. 372, pag. 148. schilfers

The European Interior

AAG Auctioneers
June 22, 2009, 02:00 PM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL