Lot 1034: HENRI BERSSENBRUGGE (1873-1959) 'Vischmarkt Gouda'

Est: €150 EUR - €200 EUR
Bernaerts AuctioneersAntwerp, BelgiumDecember 05, 2012

HENRI BERSSENBRUGGE (1873-1959) 'Vischmarkt Gouda' (1927). Gomdruk. Getekend in de prent 'H Berssenbrugge/ Den Haag'. Gemonogrammeerd en gedateerd in potlood 'HB 27' en met annotatie 'uit "Gouda" H. Berssenbrugge Den Haag'. Annotaties en titel op verso in potlood. Twee tentoonstellingsetiketten (Luzern, 1932/ Sopron (?), 1935) en stempels. Afmetingen : 410 x 300 mm

Books & Prints

December 05, 2012, 02:00 PM CET

Verlatstraat 16-22, Antwerp, Antwerp, 2000, BE