Lot 717: Helmer Osslund 1866-1938 Fjällandskap. Signerad

Est: kr15,000 SEK - kr18,000 SEK
Auktionskammare UppsalaUppsala, SwedenJune 13, 2013

Helmer Osslund 1866-1938 Fjällandskap. Signerad Helmer Osslund. Akvarell på smörpapper, 37 x 57
Signed Helmer Osslund. Watercolour on paper, 37 x 57 cm.

Important Sale

Auktionskammare Uppsala
June 13, 2013, 12:00 PM CET

Eddagatan 10, Uppsala, S 75332, SE