Lot 6167: Heinrich Vosberg, 1833-1891, Kuh am Waldrand,

Est: €450 EUR - €540 EUR
Henry's Auktionshaus AGMutterstadt, GermanyAugust 31, 2013

Heinrich Vosberg, 1833-1891, Kuh am Waldrand, Öl/Lwd, signiert, ca. 20.5x26cm, Rahmen

Fine Art

Henry's Auktionshaus AG
August 31, 2013, 02:15 PM CET

An Der Fohlenweide 12-14 Postfach 1164, Mutterstadt, 67112, DE