Lot 127: Haatje Pieters Oosterhuis Tolbert 1784 - Amsterdam

Est: €2,000 EUR - €2,400 EUR
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsApril 15, 2008

Haatje Pieters Oosterhuis Tolbert 1784 - Amsterdam 1854 a) Kinderen ontvangen onderwijs Gesigneerd en gedateerd 1823 r.o. b) Onderricht in de muziekkamer Gesigneerd en gedateerd 1842 l.o. Beide Sepia tekeningen op papier, 28 x 39 cm. (2x)

19th Century Paintings

AAG Auctioneers
April 15, 2008, 11:00 AM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL