Lot 1679: Gundlach, Henry (1884 Südafrika-Hanstedt 1965)

Est: €0 EUR - €150 EURSold:
DannenbergBerlin, GermanyJune 22, 2007

Gundlach, Henry (1884 Südafrika-Hanstedt 1965) Hallig mit Windmühle. Öl/Lwd., re.u.sign., 60x80 cm, R.

Art & Antique Auction

June 22, 2007, 12:00 AM CET

Seesener Str. 8-9, Berlin, 10709, DE