Lot 56: GUMMESON, PER, 1858-1928 Gård - vinter. Signerad

Est: kr0 SEK - kr220 SEKSold:
Crafoord AuktionerLund, SwedenMay 05, 2012

GUMMESON, PER, 1858-1928 Gård - vinter. Signerad och daterad -95. Duk, 35x51.

Kvalitetsauktion

Crafoord Auktioner
May 05, 2012, 12:00 PM CET

Clemenstorget 7, Lund, 222 21 , SE