Lot 112: Getahun Assefa Ethiopië 1967 Musicerende vrouw

Est: €2,000 EUR - €3,000 EURSold:
AAG AuctioneersAmsterdam, NetherlandsNovember 30, 2009

Getahun Assefa Ethiopië 1967 Musicerende vrouw Gesigneerd en gedateerd 2000 r.o. Olieverf op doek, 148 x 108,5 cm. Herkomst: Veiling Bonhams Londen, 8 april 2009, lotnr. 58.

Modern & Contemporary Art

AAG Auctioneers
November 30, 2009, 02:00 PM CET

Lekstraat 63, Amsterdam, North Holland, 1079 EM, NL