Lot 6043: Gerhardus Jan Adema (1898-1981), 'Het paard

Est: €400 EUR - €500 EUR
Zeeuws VeilinghuisMiddelburg, NetherlandsSeptember 18, 2012

Gerhardus Jan Adema (1898-1981), 'Het paard Dagon', gesigneerd, doek, afm. 69 x 54 cm. Dit paard heeft voor de Koninklijke koets gelopen.

Antiques

Zeeuws Veilinghuis
September 18, 2012, 12:00 AM CET

Kleverskerkseweg 53C, Middelburg, Zeeland, 4338 PB, NL