Lot 1099: FRANS HUYS (1522-1562)

Est: €150 EUR - €200 EURSold:
Bernaerts AuctioneersAntwerp, BelgiumDecember 14, 2016

FRANS HUYS (1522-1562)

Copper engraving. Initials in the plate. Trimmed just outside the plate.

265 x 190 mm

FRANS HUYS (1522-1562)

'Pales'. Kopergravure op papier met watermerk (hand met vijfpuntige ster). Gemonogrammeerd in de plaat 'FH'. Met adres en datum van de uitgever 'H.Cock excude 1564'. Uit de reeks 'Sibyllen'. Gesneden tot net buiten het werk.

265 x 190 mm

FRANS HUYS (1522-1562)

Gravure sur cuivre, monogrammée et datée dans la planche. Sans marges.

265 x 190 mm

Payment & Shipping

Accepted forms of payment: MasterCard, Visa, Wire Transfer

Shipping

TBA

Works on Paper

December 14, 2016, 02:00 PM CET

Verlatstraat 16-22, Antwerp, Antwerp, 2000, BE

Terms

29.0%

Bidding Increments

From:To:Increment:
€0€59€10
€60€399€20
€400€999€50
€1,000€1,999€100
€2,000€4,999€200
€5,000€9,999€500
€10,000€49,999€2,000
€50,000€99,999€5,000
€100,000+€10,000

Terms & Conditions

TBA

Shipping Terms

TBA

Credit Card