Lot 8776: FJAESTAD, Gustaf (1868-1948): Kråkor i skymning,

Est: kr0 SEK - kr4,000 SEKSold:
Stockholms AuktionsverketStockholm, SwedenMarch 21, 2011

FJAESTAD, Gustaf (1868-1948): Kråkor i skymning, signerad och daterad G. Fjaestad 1909, linoleumsnitt, 23x217

City Auction

Stockholms Auktionsverket
March 21, 2011, 12:00 PM CET

Nybrogatan 32 Box 5274, Stockholm, SE-102 46, SE