Lot 30: Ferdinand Stoopendahl, akvarell, kustparti, 1890,

Est: kr0 SEK - kr0 SEKSold:
Crafoord AuktionerLund, SwedenSeptember 10, 2011

Ferdinand Stoopendahl, akvarell, kustparti, 1890, 17X22 cm. samt akvarell, italienskt gatuparti, sign.

Antiques

Crafoord Auktioner
September 10, 2011, 12:00 PM CET

Clemenstorget 7, Lund, 222 21 , SE