Lot 193: ETHEL FLADSTAD (1922-2004), olja på pannå Gula

Est: kr0 SEK - kr0 SEKSold:
Auktionshuset i SolnaSOLNA, SwedenFebruary 05, 2012

ETHEL FLADSTAD (1922-2004), olja på pannå
Gula rosor. Signerad "EF.".
22x16 (31.5x25.5 cm).
Startpris
200 SEK

Stadsauktion #49

Auktionshuset i Solna
February 05, 2012, 01:00 PM CET

Krysshammarvägen 34, SOLNA, 171 57, SE