Lot 417: Erik Olson 1901-1986. Signerad, daterad och

Est: kr800 SEK - kr1,000 SEKSold:
Auktionskammare UppsalaUppsala, SwedenJanuary 29, 2013

Erik Olson 1901-1986. Signerad, daterad och numrerad Erik Olson 1976 16/260. Färglitografi, 68 x 79. Bok "Erik Olson En Sökares vandring" två volymer.

Decorative Arts

Auktionskammare Uppsala
January 29, 2013, 10:00 AM CET

Eddagatan 10, Uppsala, S 75332, SE