Lot 37: ERIK JÖNSSON, 1893-1950 'Meudon'. Signerad och

Est: kr0 SEK - kr6,000 SEKSold:
Crafoord AuktionerLund, SwedenMay 18, 2013

ERIK JÖNSSON, 1893-1950
'Meudon'. Signerad och daterad 1925-1928. Olja på duk, 54x65 cm. Smärre krackelyrer. (D).

Kvalitetsauktion

Crafoord Auktioner
May 18, 2013, 12:00 PM CET

Clemenstorget 7, Lund, 222 21 , SE