Lot 2463: ERIK BODOM Norge 1829-1879 Norska kustlandskap - 2

Est: kr20,000 SEK - kr25,000 SEKSold:
Stockholms AuktionsverketStockholm, SwedenNovember 29, 2007

ERIK BODOM Norge 1829-1879 Norska kustlandskap - 2 st En av malningarna r signerad och daterad E. Bodom -78. Olja pa panna, 28 x 37 cm, vardera. One paintings signed and dated. Oil on panel.

Fine Art & Antiques

Stockholms Auktionsverket
November 29, 2007, 12:00 PM CET

Nybrogatan 32 Box 5274, Stockholm, SE-102 46, SE