Lot 8682: EMILE TABARY, Frankrike, 1857-1927, Samtal vid

Est: kr0 SEK - kr4,000 SEKSold:
Stockholms AuktionsverketStockholm, SwedenMarch 21, 2011

EMILE TABARY, Frankrike, 1857-1927, Samtal vid fönstret, signerad E Tabary, olja på duk, 54x45, krakelyrer, dukskada

City Auction

Stockholms Auktionsverket
March 21, 2011, 12:00 PM CET

Nybrogatan 32 Box 5274, Stockholm, SE-102 46, SE